Nový
(1271)
(846) Důchodci
26.12.2016, 15:14:30

Děkujeme za zajištění otevření a průchodu zámkem, což využilo mnoho lidí nejen z jižní části města.

(845) udivený
24.12.2016, 20:43:53

tak nevím, jestli následující věty patří na tyto stránky - nikoho neosočím, neurazím ani neobviním
Přeji všem obyvatelům Napajedel krásné prožití vánočních svátků, mnoho úspěchů v příštím roce a ať se jim Napajedla, i přes drobné kazy, líbí, tak jako mně.

(844) důchodce
19.12.2016, 14:22:07

Zdá se že referendum již bude zbytečné...

http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/napajedelsky-zamek-uz-je-pry-prodany-majitelka-zatim-mlci-20161216.html

(843) Spolek Zdravá Napajedla
16.12.2016, 20:25:28

Spolek Zdravá Napajedla oznamuje tímto, že dne 24.prosince na Štědrý den, bude otevřena zámecká brána z obou stran tak, aby občané z jižní části mohli procházet na hřbitov a do kostela.
Otevřeno bude od 10 hodin v sobotu do neděle 1,30 po skončení Půlnoční mše budou brány opět uzavřeny.

(842) občan napajedel
15.12.2016, 22:56:34

Dnes hořelo v METALŠROTU Tlumačov,
bylo to vidět i v Otrokovicích a je jen otázkou času, kdy se to může stát i v Napajedlích. O ekologické likvidaci v našem městě pochybuji jelikož ke spalování plastů, gumy a jiných odpadů dochází hlavně v nočních hodinách.

(841) Zdeněk
11.12.2016, 15:46:48

Zdravím Vás p. Udivený. Asi jsme si mnoho nerozuměli když jsem upozorňoval na kino,tak jsem tím myslel, že jsou to OPRAVDU VYHOZENÉ PENÍZE ZA DIGITALIZACI.Vždyt to schválilo asi 400 lidí. To není mrhání peněz? Jak chodím po procházkách a mám to blízko kina, tak to sleduji, kolik lidí tam chodí. Někdy 6, někdy 3 ale většinou okolo 10 lidí.A Klášterní kaple? Kolik tam vejde lidí? A náklady na uhrazení umělců jistě nepokryjí dávky vstupného. A taky tam chodí jedni a ti samí.
Opravdu bychom si měli o čem popovídat, jenže jste nepřijal moji nabídku k setkání.

(840) udivený
08.12.2016, 18:27:44

pane Zdenku, jsem udivený z toho, že si myslíte že matu. Jí jen říkám svůj názor. Nevím, jestli je správný, nebo není. Já si myslím že je. Podle mne město dělají městem občané, kteří zde bydlí. Proto si myslím, že plocha před kinem i dvůr radnice mají svůj význam, setkávají se tam lidé. A ta vodní prvky jsou obleženy dětmi. V Rakousku je mají na každém kruhovém objezdu. Možná mohly být větší, ale ono ten provoz asi něco stojí. S kinem s vámi souhlasím, ale asi je škoda, že prý památkáři nepovolily rozšíření pro divadelní zázemí. Ale na cestopisné besedy prý je plno - a to je zase o té komunikaci mezi lidmi. Pokud se nemýlím, klášter je prý docela využívaný, včetně tělocvičen, koncerty v kapli si získávají čím dál větší popularitu. Sloupy u radnice také nejsou mým šálkem kávy (ale už jsem si zvykl - a teď nevím, zda je to dobře). Ale setkal jsem se se dvěma architekty, kteří z nich byli nadšení. No, a eifelkovka také budila vášně. Prostě někomu se líbí holky, druhému vdolky

(839) Zdeněk
07.12.2016, 13:02:21

Opět Vás zdravím pane Udivený. Nevím, co si mám o Vás myslet. Matete svým projevem. Ale jak můžete říct, že koupi zámku je utrácení peněz, který nám a našim potomkům zůstane. Ale vůbec Vám nevadí, jak se nehorázně utrácí peníze za betonování všeho na co se dá podívat. Za nesmyslné sloupy u radnice, dělání radničního dvora pro někoho, oprava kláštera, do kterého se vrazilo tolik peněz o kterých se nám, smrtelníkům ani nesní, ale když jdete okolo, tak vidíte jak vypadá fasáda, že jsou podmáčené sklepy a to není podle Vás utrácení a zadlužování. Opravdu bychom si měli pane Udivený co říct. A to nemluvím o kašně, což je pouhé prdítko a před kinem to stříkadlo. A digitální kino, kde chodí okolo 10 lidí, které jsme nechtěli to nebylo utrácení?

(838) udivený
07.12.2016, 09:36:26

zoufalé zastupitelstvo - ne, že bych byl s jednáním zastupitelstva spokojený, opravdu některé výkony jsou ostudné. Ale když se zeptáte spousty lidí, tak každý má jiného favorita. Prostě jeden fandí tomu a říká že je skvělý, druhý zase jinému. Někdo chce zámek koupit - za cizí peníze, někdo ty cizí peníze chce šetřit, protože se nechce zadlužit. Ale kvůli tomu se nemusíme proklínat

(837) Důchodce
05.12.2016, 22:08:11

Taky se vracím k zoufalému zastupitelstvu. Nevím, proč p. Bouda musel odejít a nevysvětlil nám všem, kteří jsme podepsali petici jak celá záležitost vypadá s koupi zámku. Atˇuž to dopadne jak chce, my staří bychom si toho mnoho už neužili ale nedovedu pochopit, jak je možné, že si p.starostka neuvědomí, že ji další generace a jejich děti budou proklínat. ALE PO MĚ POTOPA, ŽE PANÍ STAROSTKO!!!!!!!

(836) volič ANO
03.12.2016, 23:05:43

Koalice a opozice je v demokracii v pořádku, ale v přímém přenose ze ZM nám paní starostka prozradila jak se dá manipulovat s opozicí. Paní Hlochové vyčetla co by chtěla, že jí ve všem vyhověla co požadovala a dokonce přistoupila i na jí požadované informační skříňky. Paní Kalmárové připomenula, že jí schválili dopravní hřiště a radar. Jako volič ANO jsem zklamaný jak se jeho zástupci v našem městě projevují.

(835) No passaran
03.12.2016, 18:24:44

Zastupitelstvo bylo výživné jako mnohokráte před tím. Takže u nás ve Zvonokosech konečně budeme mít záchodky se svatozáří. Za tu cenu nás tam budou snad i nosit a měchýře nám tam vytřepávat.

Než se dohodlo, tři čtvrti hodiny v kýblu ....

Těžko říci, kde si pí. Lompejová koupila všechny své obskurní tituly, ale pokud nerozliší soukromou meziměstskou dopravu (dotovanou krajem) a městskou dopravu, snad ví alespoň, kolikátého je.
O nezvládání počtů pro třetí třídu ZDŠ nehovoře.

U některých dalších jde spíše o případy pro psychologa.

(834) udivený
03.12.2016, 13:10:47

tak k bodu 790
nikdo nevěděl, kolik stojí nové trafo, kolik stojí revize, opravy ... jak mohli jednat o koupi? Snad se k tomu příště vrátí a vše si zjistí.
pan Cívela - Opozice, koalice -tak to má být, o tom jsou volby. jenže naše opozice je bezzubá a nejednotná.
Doprava - občas se dočtu, kolik stojí města otrokovice a Zlín městská doprava - jsou to miliony ročně, na to by napajedla něměla ani bez kina. No, většina důchodců má příbuzné a na středisko je snad zavezou. Ale co ti lidé, co jezdí denně do zaměstnání, nebo studenti z chudých rodin. Neměli by spíš oni dostat příspěvek ?
garáž - tam asi nevíme vůbec nic, snad kontrolní výbor(z členů opozice) to zkontroluje.
A co se týká haly - pokud se nemýlím, tak mluvili že by to bylo univerzální, nejen pro tenisty, házenkáři mluví o hale již mnoho let.
Zámek - zde jsem fakt zvědavý - ale jestli jsem dobře poslouchal, tak starostka byla pozvána na jednání s právním zástupcem kupujícího. Takže se možná ani nedozví, kdo to kupuje. No, jsem zvědav.


(833) občan Malina
03.12.2016, 09:11:18

Zastupitelstvo,
překvapilo mě jak snadno prosadil pan Toufar nafukovací halu na tenis pro pár tenistů. Další výsměch mladým matkám a seniorům, kteří více než tenisovou halu potřebují klidové místo, které v celém městě nenaleznou.

(832) občan Nábřeží
02.12.2016, 23:50:12

Za těch 7.500 000 mega budou ty záchody na radničním dvoře i s vodotrykem.

(831) KarelP
02.12.2016, 15:33:47

Poslední zastupitelstvo,
jsem pozorně sledoval a nestačil se divit, koalice hlasovala jako za bývalého režimu. Věcné návrhy opozice koalice smetla ze stolu, ale co jsem ocenil, že paní starostka na závěr přiznala jak jsou loajální zastupitelé z opozice odměněni paní Hlochové připomněla, že všechno co chtěla jí bylo splněno a paní Kalmárové zmínila, že dostane dopravní hřiště a radar.A jiným stačí ty hostiny, které pro ně pořádá z našich daní. Hlavně, že několikrát zdůraznila jak se musí šetřit a proto má v rozpočtu na opravu záchodů a vybudování bufetu v radničním dvoře pro pana Vycudilíka, který jediný tam pořádá zábavy 7.500 000 Kč. Asi počítají s dalším vodotryskem proto tak vysoká částka.Čest Vaší práci.

(830) Zastupitelstvo
02.12.2016, 13:48:45

Čekal jsem kdo se ozve k jednání zastupitelstva. Vzhledem k tomu, že nikdo nezaujatě, dovolím si to sám.
- V prvé řadě to, co udělal pan Toufar že navrhl bod o odvolání p.starostky a ing Ratiborského vyřadit z jednání, byla velká politická chyba, protože stejně by to koalice prohlasovala.
- Naopak musím pochválit p. Toufara, že se přidal k opozičním poslancům a neprohlasovali prodej transformátoru u čističky. Jen je velmi zajímavá poznámka p. Ohnoutka, jestli už to není prodané.
- Dále jsem se podivil, jak hladce prošel prodej potoka u Prusinek za nejmenší cenu, když bylo možné tuto částku navýšit jednou tak vysoko. Co za tím vězí?
- Nejzajímavější však byla poznámka p. Cíveli, kdy nám konečně otevřel oči kdo je koalice, to jsme my, a opozice. Pak se k tomu přidala p. nevím jak se jmenuje, ale Blahůšková, která řekla, že je nutné hlasovat podle svého svědomí a vědomí a ne na příkaz vedení města. A tady to začíná být teprve zajímavé, kdy p. starostka vyčetla "Jardovi" jak ho nazvala, že co chce, když mu odsouhlasili halu a té paní, ať řekne v čem jí nevyhověli?
A k tomu ještě ten nucený smích p.starostky, čehož si všímám již delší dobu se absolutně nehodí k vedení zastupitelstva.
- S tou dopravou, to je opravdu kouzlo. Osoba stará, která si vezme taxík na Polikliniku do Otrokovic, tak zaplatí 100 Kč, čekací dobu platí a zpět 100 Kč. Kolikrát si to může za ten rok dovolit? Kdyby byla zřízená kyvadlová doprava nebo poulička jak bylo dříve, tak tím milí zastupitelé pomůžete lidem a ne tím, že dáte 300 Kč a jinde se promrhávají takové strašné položky.Proč pan místostarosta neřekne jak je výdělečné kino, do kterého nechodíme, ale platíme ze svých daní?
- Nebo ta nehoráznost s opravou garáže za 7.500.000 Kč.
To by ty záchody musely být ze zlata. Garáž se dá postavit a to luxusní za 500 tis Kč a bufet za 300 tis. Kam jdou ty obrovské peníze? Pro kamarády? Co na to kontrolní komise? A opět jako zmanipulované ovečky to odsouhlasí.
- V neposlední řadě jsem a budu moc zvědavý co na konci myslela p. starostka když řekla, že má jednání o zámku. Proč neřekla nám, občanům o co se jedná? Snad na to máme právo! BUDEME NETRPĚLIVĚ ČEKAT CO SE DOZVÍME A JAK CELÁ ZÁLEŽITOST TÝKAJÍCÍ SE ZÁMKU DOPADNE.
Bylo by dobré si zajít někdy do hospody a poslechnout si názory občanů, když neděláte veřejné schůzky z daňovými poplatníky. Možná, že byste se moc divili.

(829) důchodce
02.12.2016, 11:09:33

http://janota.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=571078

(828) Karel P.
02.12.2016, 08:59:36

Poslední ZM,
jsem pozorně sledoval a nestačil se divit koalice hlasovala jako za bývalého režimu na povel. A co jejich slib zastupitele budu pracovat ve prospěch občanů a podle svého nejlepšího svědomí atd. Opozice měla věcné návrhy, které koaličníci opět na povel shodili. A ještě poznámka k částce 7.500 000 Kč asi budou záchody v radničním dvoře s vodotryskem. Čest Vaší práci.

(827) Karel P.
02.12.2016, 08:51:23

Poslední ZM,
jsem pozorně sledoval a nestačil se divit jak koalice hlasovala jako za bývalého režimu na povel. A co zastupitelé ČSSD už jsou také koupeni? Opozice měla věcné návrhy, které koaličníci opět neschválili. A ještě poznámka k částce 7.500 000 Kč asi budou ty záchody v radničním dvoře s vodotryskem. Čest Vaší práci.

(826) Karel P.
02.12.2016, 08:49:59

Poslední ZM,
jsem pozorně sledoval a nestačil se divit jak koalice hlasovala jako za bývalého režimu na povel. A co zastupitelé ČSSD už jsou také koupeni? Opozice měla věcné návrhy, které koaličníci opět neschválili. A ještě poznámka k částce 7.500 000 Kč asi budou ty záchody v radničním dvoře s vodotryskem. Čest Vaší práci.

(825) udivený
02.12.2016, 06:12:45

milý hasiči, psal jsem od hasičů po radnici. Pokud jsi to pochopil jinak, tak prostor mezi hasiči a radnicí

(824) hasič
01.12.2016, 23:33:36

Informace pro Udiveného,
dobrovolní hasiči už mají vše zrekonstruováno v roce 2015. Částka 7 500 000 Kč se nás netýká.

(823) Karel P.
01.12.2016, 23:02:34

Poznámka k zastupitelstvu,
pane udivený já jsem ZM pozorně sledoval a starostka řekla, že ta vysoká částka 7.500 000 Kč je určena na vybudování bufetu a záchodů v radničním dvoře. Hasiči mají vše zrekonstruované těch se to netýká. Kolik tam těch zábav do roka bude a kdy se to vrátí? Několikrát jsem slyšel jak starostka tvrdila musíme šetřit. Také neodpověděla na dotaz kolik stály ty dva sloupy mezi radnicí a spořitelnou. Hlasování koalice mě připomínalo časy minulé.

(822) Karel P.
01.12.2016, 22:44:51

Včerejší ZM,
jednohlasné hlasování koalice s paní starostkou mě připomnělo doby minulé. Od této sestavy se nedá nic očekávat. Rozumné návrhy opozice koaliční zastupitelé se škodolibým úsměvem shodili. Co se týká vybudování bufetu a záchodů v radničním dvoře je 7.500 000 Kč nehorázná částka. Kolik těch zábav tam za ten rok bude? A ještě informace pro poslední příspěvěk hasičů se tato částka netýká tam je už vše zrekontruované.


 Jméno *
 E-mail *
 Web

 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
8 + 9=

Sdílejte tento obsah na sociálních sítích...